IcomWEB

IcomWeb to spółka córka większej firmy – Icommedia, która od lat z powodzeniem działa, świadcząc usługi z zakresu marketingu internetowego. W ramach naszego działu zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Dzisiaj własna, dobrze zbudowana witryna to jeden z najlepszych sposobów na zbudowanie i umocnienie wizerunku marki lub osoby w sieci i przyciągnięcie nowych klientów.
 

Powstające w naszej agencji strony internetowe są nowoczesne, czyli przede wszystkim responsywne. Oznacza to, że można przeglądać je na różnych urządzeniach mobilnych, gdyż automatycznie dopasowują się do wybranej rozdzielczości ekranu przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Jeszcze na etapie projektowania i planowania zwracamy uwagę na wszystkie elementy struktury, które wpływają na optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek. Chcemy bowiem, by przekazywana Klientowi strona była nie tylko doskonale zbudowana, ale też przygotowana do pozycjonowania.
W standardzie do naszych stron dodajemy dedykowany system zarządzania treścią, który umożliwia edytowanie zawartości w prosty sposób. Łatwy w obsłudze panel nie przysparza problemów, więc z wprowadzaniem zmian poradzą sobie nawet mniej zaawansowani administratorzy.
Według indywidualnego projektu graficznego (przygotowywanego przez dział kreatywny) powstają w naszej firmie nie tylko w pełni funkcjonalne strony, ale też sklepy internetowe. Są one nieskomplikowane w konfiguracji, intuicyjne w obsłudze dla klientów i podobnie jak wszystkie powstające w IcomWeb witryny – zoptymalizowane pod kątem SEO.
 

icomweb.pl

← Powrót