Fantastyczne Koszulki

Fantastycznekoszulki.pl to firma, który zajmuje się głównie znakowaniem odzieży firmowej i prywatnej. Wykonujemy znakowania zarówno na zamówienia jak i posiadamy własne kolekcje na różne okazje.

Wykonujemy nadruki zarówno na koszulkach bawełnianych jak i poliestrowych (dla sportowców). Bazujemy tylko na sprawdzonych dostawcach i produktach wysokiej jakości. Metody znakowania, które wykonujemy to nadruk bezpośredni DTG (bawełna), sublimacja full color (poliester), folie flex, flock, 3D, prasowanki.

Mamy ogromną kolekcję koszulek w różnych kolorach, stylach i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy szukasz koszulki by wyrazić siebie, nowych koszulek dla pracowników swojej firmy, czy po prostu potrzebujesz koszulek na jednorazowe wydarzenie, zamów swój własny spersonalizowany t-shirt już dziś.

Prześlij nam własne logo, grafikę lub zdjęcia, które zapisałeś na swoim komputerze – bez względu na to, czy masz zdjęcia dzieci, zdjęcia z wakacji, czy zdjęcie ostatniej imprezy. Cokolwiek masz do powiedzenia – Fantastyczne koszulki umożliwiają Ci to!

fantastycznekoszulki.pl

← Powrót