O nas

Początkowo Grupa Combo IT była połączeniem kilku spółek i marek specjalizujących się w określonych dziedzinach marketingu internetowego oferujących kompleksowe działania w sieci.

Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym będzie można wykonać wszystkie potrzebne działania z zakresu reklamy w sieci. W 2015 r. udało nam się to osiągnąć. Od tamtej pory specjaliści z Grupy Combo IT zaczęli współprace w jednym biurze o powierzchni 300 m kw. Dzięki temu komunikacją jest szybka, a ryzyko nieporozumień ograniczone. Posiadając wykwalifikowany zespół specjalistów, tworząc skuteczne kampanie reklamowe, postanowiliśmy zacząć tworzyć wspólnie “spółki córki”.

Do dziś stworzyliśmy ponad 20 projektów w różnych obszarach. Działamy w Lublinie, Warszawie, Krakowie i Radecznicy. Prowadzimy własne sklepy internetowe, drukarnie, kancelarię prawną, software house, zajmujemy się odzyskiwaniem uszkodzonych plików, prowadzimy serwis komputerowy.  Tym, co jednak najbardziej lubimy są startupy w obszarze Internetu. Aktualnie wprowadzamy 4 różne projekty na rynki zagraniczne.

Doświadczenie w promowaniu ponad 500 stron za granicą się przydaje 👍 (Europa, Azja, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka, Australia i Oceania).