Combo Marketing

Combo Marketing jako agencja marketingowa skupia się na promocji firm w Internecie. Specjalizujemy się przede wszystkim w prowadzeniu i obsłudze kampanii Google AdWords oraz kampanii w social media. Zajmujemy się również budowaniem świadomości marek i kreowaniem wizerunku w sieci poprzez przygotowywanie projektów graficznych i opracowywanie spójnej koncepcji, jednolitej identyfikacji wizualnej.

Do rodzaju zlecenia i przedstawionych przez Klienta celów biznesowych staramy się dopasować odpowiednie kanały dystrybucji treści, które najlepiej sprawdzą się przy danej realizacji. Choć bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, za każdym razem opracowujemy odrębną, unikalną strategię właściwą dla branży, w jakiej działa firma. Dzięki temu nasze starania przynoszą pożądane rezultaty, generują sprzedaż, przyczyniają się do umocnienia świadomości marki, poprawy wizerunku lub ugruntowania renomy. Tym samym przekładają się na ogólny rozwój biznesu i sukces naszych Zleceniodawców.

Bez względu na to, jak długo działa Twoja firma i od jakiego czasu promujesz się w Internecie, jesteśmy w stanie zaproponować Ci skuteczne rozwiązania. Wpłyną one korzystnie na widoczność Twojej witryny oraz komunikację marketingową z obecnymi i przyszłymi kontrahentami. Wyniki działań w ramach Google AdWords są widoczne bezpośrednio po uruchomieniu kampanii, dlatego jest to doskonała opcja dla firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę z reklamą w Internecie, jak i tych, które szukają sposobów na szybką promocję nowych produktów i usług. W Combo Marketing wiemy, jak im pomóc.

 

 

www.combomarketing.pl

← Powrót