icomMedia

Icommedia to interaktywna agencja, która od kilku lat specjalizuje się w tworzeniu responsywnych stron internetowych zgodnie z aktualnymi standardami UX. Staramy się kreatywnie wykorzystywać marketingowy potencjał globalnej sieci. Realizujemy nietypowe zlecenia i nowatorskie pomysły naszych Klientów – zarówno małych, jednoosobowych firm, jak i wielkich, międzynarodowych korporacji. Wdrażamy projekty podporządkowane różnym celom: sprzedażowym, promocyjnym, wizerunkowym i innym.

Nie postępujemy według schematów, nie lubimy szablonów ani przeciętnych projektów. Stawiamy na unikalność, ale i idealne dopasowanie realizacji do potrzeb Zleceniodawcy, specyfiki jego branży i biznesu. Klient jest dla nas najważniejszy, choć nie oznacza to, że ma zawsze rację. Czasami okazuje się, że pierwotna wizja, z jaką się zgłasza, musi zostać zrewidowana i dostosowana do oczekiwań użytkowników oraz wymogów nowoczesnej technologii. Wówczas najważniejsza okazuje się komunikacja. To ona jest bazą, dzięki której wspólnie możemy zapracować na sukces Twojej firmy.

W ramach oferowanych usług tworzymy strony i sklepy internetowe wyposażone w intuicyjne i łatwe w obsłudze dedykowane systemy zarządzania treścią. Pozwalają one na dowolną edycję zawartości witryny i samodzielne wprowadzanie zmian przez administratorów. Na życzenie Klienta nasz zespół kreatywny opracowuje profesjonalny layout graficzny zaś dział webmasterski zajmuje się kodowaniem i wdrażaniem wizji. Każda strona wykonana w naszej firmie dopasowana jest do standardów responsywności (prawidłowego wyświetlania i działania na urządzeniach mobilnych) oraz zoptymalizowana w taki sposób, by można było od razu po uruchomieniu zacząć ją pozycjonować.

icommedia.pl

← Powrót