icomPrint

Icom Print to agencja kreatywna, część większego przedsięwzięcia, jakim jest Icommedia. Nasza agenda zajmuje się przygotowywaniem projektów graficznych przeznaczonych zarówno dla nośników i mediów tradycyjnych, jak i nowoczesnych, cyfrowych. Tworzymy wizualne koncepcje logotypów, stron internetowych, infografik, banerów, a także folderów, ulotek, plakatów, broszur, katalogów, wizytówek, teczek i innych drukowanych materiałów marketingowych.

Specjalnie dla naszych Klientów tworzymy unikalne, niepowtarzalne projekty, które z powodzeniem mogłyby konkurować z najlepszymi, słynnymi na całym świecie realizacjami branży reklamowej. Co więcej, uważamy, że dobra agencja kreatywna to ta, w której liczą się nie obietnice, ale fakty. Właśnie dlatego wszystkie opracowywane projekty dokładnie omawiamy i konsultujemy z naszymi Klientami. Dopiero gdy przygotowywana grafika spełnia ich oczekiwania, kończymy pracę i zamykamy zlecenie albo przekazujemy je do pozostałych działów naszej firmy.

Bez względu na wielkość zamówienia zawsze utrzymujemy najwyższy poziom, gdyż twierdzimy, że nasze projekty świadczą o nas. Staramy się oferować możliwie najniższe ceny przy zachowaniu stałej, bezspornie doskonałej jakości obsługi. Dla stałych Zleceniodawców przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i zniżki, a dla tych, którzy zdecydują się skorzystać z kilku usług w spółkach naszej grupy, mamy specjalny program partnerski.

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt rozmaitych produktów, które jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać. Dzięki takiej różnorodności masz, w czym wybierać i zawsze możesz być o krok przed konkurencją.

icomprint.pl

← Powrót