icomSEO

W IcomSEO zajmujemy się pozycjonowaniem stron. Współpracujemy przede wszystkim z klientami indywidualnymi. To dla nich tworzymy zintegrowane kampanie bazujące na wysokiej jakości treściach, które w połączeniu z wiedzą naszych specjalistów dają doskonale efekty w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce i ogólniej – dobrej widoczności w sieci. Zawsze pragniemy, aby cele naszych działań zostały sformułowane w sposób jasny, dlatego współpracę rozpoczynamy od rozmów. Przyglądamy się specyfice branży, sprawdzamy konkurencję, oceniamy szansę na osiągnięcie pożądanych rezultatów.
 

Staramy się, by wszystkie nasze działania były transparentne, dlatego nie tylko wprost mówimy o ewentualnym ryzyku, ale też oferujemy uczciwe modele rozliczeń. Nie pobieramy pieniędzy za pracę, której nie wykonaliśmy. U nas liczą się efekty i to za nie płacisz. Na dodatek, naszym Klientom gwarantujemy stały wgląd w zakres i wyniki działań, dlatego w IcomSEO nie ma mowy o podejrzanych naliczeniach, niezrozumiałych, skomplikowanych zapisach w umowach, niejednoznacznych warunkach współpracy. Dzięki dostępowi do monitoringu fraz wiesz, na co wydajesz dosłownie każdy grosz.

Branża, w której działamy, ciągle się zmienia, dlatego wymaga stałego doskonalenia umiejętności, śledzenia nowinek i podążania za innowacjami wprowadzanymi przez Google. Od wielu lat uczestniczymy w tym procesie. Tylko dzięki nabytej przez lata wiedzy i umiejętnościom jesteśmy w stanie zaoferować bezkonkurencyjną jakość oraz zaawansowane technologie.  

icomseo.pl

← Powrót