Google Elevator – dzieje się!

12 października 2017

Bez pensjonarskiej skromności, bez niepotrzebnego wstydu, spuszczania oczu i płomiennych rumieńców na policzkach – robimy to otwarcie i wprost, swobodnie, śmiało. Chwalimy się, bo jest czym! Właśnie zakwalifikowaliśmy się do wąskiego, ale jakże znamienitego grona agencji interaktywnych wyróżnionych przez Google specjalnym programem dla firm o profilu SEO/SEM.

 

 

Ten miesiąc zaczął się dla nas dobrze. Międzynarodowy gigant, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, zaprosił Grupę Combo IT (właściciela Combo Marketing) do prestiżowego programu Google Elevator. Jeszcze do niedawna projekt nosił nazwę Google Rising Stars. Teraz dwie dziesiątki polskich gwiazd rynku digital znalazły się w specjalnej windzie, która podąża w stronę sukcesu.

Cel programu jest prosty: wielopłaszczyznowe wsparcie biznesowe najlepiej rokujących agencji (Google Partners) w taki sposób, by jak najszybciej wzmocniły swój potencjał i zwiększyły ekspansję rynkową. Na współpracy z Google skorzystamy nie tylko my, ale też nasi klienci. Innowacyjne rozwiązania, konkurencyjne technologie, wysoki poziom wyspecjalizowanych usług z zakresu reklamy – to wszystko jesteśmy w stanie zaproponować Wam dzięki uczestnictwu w Google Elevator.

Brzmi dumnie? Nie ukrywamy, wyróżnienie to spory prestiż. Doceniono to, że rozwijamy się w wyjątkowym tempie, że oferujemy naprawdę doskonałą obsługę, a grono naszych klientów stale się poszerza.

Google dokładnie przyjrzało się też efektom dotychczasowych kampanii Combo Marketing. Najwyraźniej wyniki były satysfakcjonujące. Zauważono nasz potencjał, dostrzeżono starania.

Dawid Sasiela
Prezes Combo Marketing

Razem z nami na szerokie wody biznesu wypływa zaledwie 19 podobnych polskich agencji.

Uczestnictwo w Google Elevator to renoma, ale też wyzwanie. Najbliższe 6 miesięcy będzie okresem intensywnej pracy. Czeka nas wiele szkoleń, seminariów, spotkań, konsultacji i sesji z ekspertami Google. I wiecie co? Wcale nas to nie przeraża. Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani. Ten czas traktujemy jak szansę, bezcenną lekcję, której udzielą nam najlepsi. Już nie możemy się jej doczekać!

← Powrót