Fantastyczna 8

Serwis komputerowy przy ul. Fantastycznej to doświadczenie, wiedza i umiejętności. Na tej bazie udało nam się stworzyć firmę inną niż wszystkie. Jako jedni z pierwszych na lokalnym rynku, zaoferowaliśmy naszym Klientom bezpłatną diagnozę usterek. Tej zasady trzymamy się do dziś. Bez względu na to, czy zgłaszająca się do nas osoba zdecyduje się na naprawę sprzętu, czy nie, wstępne rozpoznanie awarii zawsze pozostaje usługą darmową. Dopiero po zbadaniu uszkodzenia, przygotowujemy kosztorys, który Klient może, ale nie musi zaakceptować.

Naszym atutem jest też wyspecjalizowana kadra. Przeszkoleni i stale podnoszący swoje kwalifikacje technicy to gwarancja, że wszystkie usługi są wykonywane rzetelnie i terminowo. Branża technologii komputerowych jest o tyle specyficzna, że nowości pojawiają się w niej nieustannie. Dlatego stałe podążanie za zmianami okazuje się koniecznością, zwłaszcza jeśli chcemy zaproponować konkurencyjną jakość obsługi i atrakcyjne ceny.

Równie istotne jest według nas bogate zaplecze urządzeń serwisowych. Dzięki niemu wszystkie naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie. Współpracujemy ponadto z zaufanymi dostawcami, którzy w razie potrzeby sprowadzają dla nas mało dostępne bądź nietypowe części od najlepszych producentów.

W Fantastyczna Serwis usługi objęte są gwarancją. Nasi Klienci mają więc pewność, że naprawione urządzenie będzie działało poprawnie. Jeśli jednak z powodu wady fabrycznej wymienianego podzespołu tak by się nie stało, wówczas zapewniamy bezpłatne usunięcie problemu.

fantastycznaserwis.pl

← Powrót