Kancelaria Prawna UBI IUS

Ubi Ius to kancelaria prawna i odszkodowawcza, która od kilku lat działa na rzecz osób poszkodowanych. Na mocy upoważnienia działamy jako prawni przedstawiciele zarówno w sprawach cywilnych, karnych, jak i sprawach dotyczących likwidacji szkód na mieniu, zdrowiu lub życiu. Dochodzimy należnych roszczeń od firm i towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmujemy się negocjacjami, mediacjami, polubownymi rozstrzygnięciami sporów, a w razie konieczności występujemy w imieniu naszych Klientów również w sprawach sądowych.

Misją kancelarii Ubi Ius jest zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej i dopasowanie zakresu wsparcia do potrzeb i oczekiwań naszego Zleceniodawcy. Dzięki zespołowi wykwalifikowanych, doświadczonych prawników jesteśmy w stanie poprowadzić każdą, nawet najbardziej skomplikowaną sprawę.

Od chwili rozpoczęcia współpracy prowadzimy w imieniu naszych Klientów wszystkie czynności. Gromadzimy i przygotowujemy dokumentację, przygotowujemy pisma i uczestniczymy w negocjacjach z ubezpieczycielami lub drugą stroną sporu. Zapewniamy reprezentację przed organami władzy, w instytucjach i sądach oraz profesjonalne wsparcie pełnomocnika na każdym etapie postępowania.

W równym stopniu angażujemy się w sprawy dużych spółek i korporacji, co drobnych firm i osób prywatnych. W przypadku odszkodowań z takim samym poświęceniem walczymy o mniejsze kwoty, jak i o duże sumy. Stale kontrolujemy postępy i sprawdzamy, czy nie dochodzi do opóźnień. Zawsze bowiem staramy się nie tylko skutecznie, ale też sprawnie doprowadzić daną sprawę do końca.

ubiius.pl

← Powrót