K&K IT Solutions

K&K IT Solutions to nowoczesny software house, który dostarcza swoim Klientom systemy informatyczne służące analizowaniu, usprawnianiu i zarządzaniu procesami biznesowymi firmy. Odbiorcami oferowanych przez nas rozwiązań są duże i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Projekty realizowane przez K&K IT Solutions obejmują tworzenie portali, platform B2B oraz B2C, dedykowanych aplikacji mobilnych, systemów obiegu dokumentów, systemów e-commerce, systemów e-finansowych, systemów związanych z zarządzaniem (CRM) i innych zaawansowanych technologii webowych, które mają za zadanie wspierać realizację celów marketingowych, budować i umacniać wizerunek firmy.

Na wyniki finansowe przedsiębiorstwa w znacznym stopniu wpływa optymalizacja poszczególnych czynności towarzyszących operacjom biznesowym. Właśnie dlatego staramy się dostarczyć rozwiązań usprawniających realizację założeń i podnoszących efektywność. Systemy informatyczne, które wdrażamy, są intuicyjne, dopasowane do użytkowników i ukierunkowane na konkretne cele.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego – przygotowywanego od podstaw na zlecenie Klienta, zgodnie z Jego założeniami i potrzebami. Gwarantujemy pełną integrację dostarczanych rozwiązań z różnymi urządzeniami mobilnymi, popularnymi systemami oraz aplikacjami zewnętrznymi. Oferujemy wspieranie unikalnych, jednostkowych procesów, które nie mogą być obsługiwane przez ogólnodostępne narzędzia branży IT. Dzięki K&K IT Solutions możliwe staje podniesienie wydajności firmy przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków.

kksolutions.pl

← Powrót