Jacek Kałuża

Jacek Kałuża to prawa ręka firmy! W Grupie COMBO IT odpowiada głównie za jej marketing, tworzenie dobrego wizerunku na zewnątrz (PR) oraz nieustanny rozwój poszczególnych działów ze szczególnym naciskiem na dział Social Media.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu w zakresie reklamy, skutecznego tworzenia strategii wejścia na rynek nowych marek oraz skutecznego zarządzania już istniejącymi markami w obszarze B2B i B2C. Współpracował m.in. z takimi firmami L’Oréal Paris, GlaxoSmithKline, Poczta Polska, Bahlsen, Jeronimo Martins.

Jacek jest osobą, którą motywuje i satysfakcjonuje realizacja ambitnych planów, praca z ludźmi, inspirowanie ich oraz wskazywanie im nowych możliwości i sposobów realizacji poszczególnych zadań. Zawsze stawia sobie ambitne cele i dąży do nich z uporem maniaka. Ma wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, które umożliwiają mu tworzenie długotrwałych relacji ze współpracownikami, partnerami biznesowymi i klientami. Doskonałe umiejętności pracy wielozadaniowej są natomiast znakomitą bazą do koordynowania wieloma aspektami pracy związanymi z realizacją poszczególnych projektów.

Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz Postgraduate Management Studies na Politechnice Lubelskiej o specjalizacji Marketing i Zarządzanie. Ponadto jest absolwentem studiów MBA na Politechnice Lubelskiej. Ma na swoim koncie wiele ukończonych kursów biznesowych i marketingowych wraz z certyfikatami potwierdzającymi nabycie nowych umiejętności.

Prywatnie mąż, ojciec, producent muzyczny, kompozytor, DJ oraz fan gier planszowych.

Linkedin

← Powrót